• |
ide | kryesore

Leona Lewis, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Leona Lewis është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin, Dennis Jauch. Burimet për gazetën britanike “The Sun” janë shprehur se këngëtarja 36-vjeçare pritet të shpallë publikisht shtatzëninë këtë muaj. Leona u bë një emër i njohur pasi fitoi X Factor në 2006.

“Leona dhe Dennis” mezi po mirëpresin ardhjen e tyre të re dhe të bëhen një familje prej tre anëtarësh.” Fituesja e “X Factor” u martua me koreografin Dennis në një ceremoni luksoze në Toskana të Italisë, në vitin 2019 pas 10 vitesh lidhje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.