• |
ide | kryesore

Afganët e strehuar në Lezhë largohen nga Shqipëria

-Instant, Lajme, Të fundit

Mbrëmjen e së hënë afganët e strehuar në Lezhë janë larguar nga Shqipëria. Shtetasit afganë janë larguar me 5 autobusë, ndërsa kishin disa kohë qe qëndronin në Lezhë.


Nuk dihet ende se cili do të jetë destinacioni i ri i shtetasve afganë, por mësohet se ata kanë mbërritur në aeroportin ‘Nënë Tereza’.


Mësohet gjithashtu se largimi i tyre është organizuar nga Ambasada e SHBA në Tiranë.

2 Comments

  1. Eh. Sa komente jan shkruar ketu, per keta.
    Lloj lloj sajesash nga idiotet qe akuzojn te tjeret per sufllaqexhinj. Por nuk meret vesh se kush e ha sufllaqen me shume.
    Dilni tani e nxireni vrerin qe keni o kafsh, qe vetem nje gje dini te beni. Te hani mut. Sic ju tha dhe marku mbrem.
    HANI MUTE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.