• |
ide | kryesore

Tentoi të shiste dhuratën e Kanye, Kim kritikohet nga fansat

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është kritikuar së fundmi nga ndjekësit pasi nxori në shitje këpucët e saj.


Themeluesja e ‘Skims’ publikoi në faqen e internetit ‘Kardashian Closet” dy palë sandale në ngjyrë të zeza me çmim 375 dollarë.Mirëpo ky veprim nuk u prit mirë nga fansat të cilët vunë re se sandalet ishin  nga koleksioni i ish-bashkëshortit të saj,Kanye West.Shitja e gjërave që i ke marrë falas dhe tashmë je një ‘miliardere’ është shumë e rëndë… Unë jam me fat që  mund të marr disa gjëra tv këndshme falas si pjesë e punës sime… dhe as unë nuk mund ta imagjinojë ti shisja “, shkroi një përdorues në Reddit. Një tjetër tha: “Shumë veprimi i ulët t’i shesësh publikut gjërat që i ke marrë falas.”

Kim bëri kërkesë për divorc nga Kanye në shkurt 2021 pas gati shtatë vitesh martesë.Pas ndarjes ,reperi i është drejtuar Instagramit për të sulmuar të dashurin e ri të Kardashian, komedianin e SNL, Pete Davidson./Lapsi.al

Kim Kardashian fans have slammed her after she sells Yeezy sandals, when she likely got them gifted to her.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *