• |
ide | kryesore

U konfliktua me pronarin, 38-vjeçari djeg varkën e peshkimit në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit arrestoi dje një 38-vjeçar pasi në sherr e sipër i vënë zjarrin një varke peshkimi në port.

Mësohet se 38-vjeçari është konfliktuar për motive të dobta me një person pranë portit dhe më pas me qëllim hakmarrjen ndaj tij ka shkuar për t’i vë zjarrin varkës së peshkimit. Policia bën me dije se varka është djegur plotësisht.


“F. Sh., 38 vjeç, banues në lagjen nr.15, Durrës, sepse pas një konflikti për motive të dobëta me shtetasin M. S., 41 vjeç, dyshohet se i ka djegur qëllimisht varkën, e cila ishte ankoruar në breg të detit”, njofton policia.

2 Comments

  1. Te gjesh te drejen do para.
    Shqiptari varfer vetem ne boten tjeter mund ti vije drejtesia. Sa per kete bote qe e injoron, drejtesine e bejme vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.