• |
ide | kryesore

Arrestimi i Dumanit, policia shoqëron edhe 3 persona

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit ka shoqëruar në komisariat 3 persona të tjerë të cilët dyshohet se kanë pasur njohur për veprimtarinë e Nuredin Dumanit, i cili u arrestua mbrëmjen e së martës në Fier.


Kujtojmë që Dumani u arrestua mbrëmjen e së martës në një apartament në Fier ku u gjend i plagosur pas përplasjes me armë në Papër të Elbasanit.


Gjithashtu bashkë me Dumanin u arrestua dhe Hajredin Hoxha, i cili u gjet i armatosur si dhe dyshohet se ishte ai personi që ndihmoi Dumanin të largohej nga vendngjarja.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.