• |
ide | kryesore

Zbulohet një “shtëpi bari” në Kurbin, arrestohet një 47-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme


Një 47-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit pasi e kishte kthyer banesën e tij në një “shtëpi bari”.

Sipas burimeve policore gjatë kontrollit, në banesën e shtetasit L. N. është konstatuar lidhje e paligjshme e energjisë elektrike.

Në ambientet e brendshme të banesës, u evidentua një dhomë, brenda së cilës kishte instalime elektrike me llamba, aspiratorë dhe tubacione uji, që shërbejnë për kultivimin e bimëve narkotike në ambiente të mbyllura.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *