• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ 20 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 20 raste të reja me COVID-19.


Sipas autoriteteve shëndetësore nuk është shënuar asnjë viktimë.


Gjatë kësaj kohe nga koronavirusi janë shëruar 27 persona.

Në total numri i rasteve aktive është 545.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.