• |
ide | kryesore

FOTO/ Rama e bëri sërish! Zbulohet “shkaku” i humbjes së Bayern në Champions

-Instant, Arkiva, Pikante

Humbja e Bayern Munich në çerekfinalet e Champions League nga Villareal ishte një surprizë për shkak të diferencave të njohura mes dy klubeve.

Por shumë vëzhgues të kujdesshëm të rrjeteve sociale kanë vënë re se paraditen e së mërkurës kryeministri Edi Rama kishte veshur një xhup me logon e klubit bavarez.


Prej vitesh Rama konsiderohet si ters i skuadrave që ai ndjek pasi për vite me radhë ndoqi Juventusin dhe ai nuk fitoi dot Champions League.

Pas rezultatit të Bayern kanë qenë të shumta foto-montazhet dhe MEMET në rrjetet sociale. Më poshtë disa prej tyre. ©LAPSI.al


1 Comment

 1. Unë po e ndaj këtë dëshmi për partnerët që vuajnë në marrëdhëniet e tyre, sepse ka një zgjidhje të qëndrueshme.

  Burri im më la mua dhe 2 fëmijët tanë për një grua tjetër për 3 vjet. U përpoqa të jem e fortë vetëm për fëmijët e mi, por nuk munda t’i kontrolloja dhimbjet që më mundonin zemrën. Isha i lënduar dhe i hutuar. Unë kisha nevojë për ndihmë, kështu që bëra disa kërkime në internet dhe hasa në një faqe ku pashë se Dr. DAWN ACUNA, një magjistar, mund të ndihmojë të kthehen të dashuruarit. E kontaktova dhe ajo bëri një lutje dhe magji të veçanta për mua. Për çudinë time, pas 3 ditësh, burri im u kthye në shtëpi. Kështu u ribashkuam përsëri dhe kishte shumë dashuri, gëzim dhe paqe në familje.

  Ju gjithashtu mund të kontaktoni Dr. DAWN ACUNA për zgjidhje të shpejtë.
  1) Nëse dëshironi të ribashkoheni me të dashurin tuaj.
  2) Nëse keni nevojë për paqe / gëzim / lumturi në martesën tuaj.
  3) Nëse dëshironi të trajtoni infertilitetin.
  4) Nëse dëshironi të kuroni çdo lloj sëmundje, Kancerin/HIV/Tubën e bllokimit/etj.
  5) Nëse doni të tërheqni dikë në jetën tuaj.
  Whatsapp: +2348032246310
  Email: [email protected]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu