• |
ide | kryesore

Kendall Jenner, fanse e Travis Barker

-Instant, Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian ka zbuluar së fundmi se motra e saj, Kendall Jenner është mbështetëse e Travis Barker.


Të mërkurën, ndërsa diskutonte për serialin e ardhshëm të familjes së saj Hulu, The Kardashians, Kourtney tregoi se  motrat e saj  vecanërisht Kendall e shtynë “për vite” që ajo të hidhte hapin tjetër në miqësinë e saj me Barker.


“Kendall, për vite me radhë, do të thoshte gjithmonë… “ai është kaq i mirë!” Sa herë që e shihnim ose ai do të ishte me ne, “kujtoi Kardashian.

“Unë kam një aftësi të fshehtë psikike që askush nuk e di për të dhe e kam ditur që shumë kohë më parë,” tha me shaka Jenner. “Kam pasur gjithmonë një ndjenjë dhe do ta inkurajoja atë. Çdo ditë do të thosha: “Vetëm bëje atë, Provoje.Sepse ata ishin vërtet miq të mirë për kaq shumë kohë,” vazhdoi modelja për motrën e saj dhe bateristin e Blink-182. “Vetëm provoje, çoje në nivelin tjetër, çfarë do të dëmtojë?”

Megjithëse, Kourtney pranoi se ajo dhe Barker fillimisht “kishin frikë” për të prishur miqësinë e tyre, gjërat përfundimisht funksionuan për çiftin.

PEOPLE publikoi lajmin për marrëdhënien e Kourtney dhe Barker në janar 2021, duke raportuar se dyshja ishin “takuar për rreth një muaj ose dy.Ata zyrtarizuan lidhjen e tyre në Instagram atë shkurt.Në tetor, muzikanti i propozoi themelueses së ‘Poosh’ në Montecito, Kaliforni, në hotelin Rosewood Miramar Beach.Pas Grammy 2022, në orët e hershme të mëngjesit të 4 Prillit 2022, cifti u martua  në One Love Wedding Chapel në Las Vegas./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.