• |
ide | kryesore

Travis Barker flet për martesën me Kourtney: Është njeriu i duhur

-Instant, Paparazzi, Slider

Travis Barker ka folur së fundmi për marrëdhënien me Kourtney Kardashian.


Bateristi i Blink-182, shpjegoi se si ai dhe Kourtney janë njësoj në një intervistë të re me Billboard, të publikuar vetëm disa ditë pasi të dy u martuan në Las Vegas.


“Ne jemi shumë të ngjashëm” deklaroi Barker. “Ne nuk kemi hequr dorë dhe unë kam nevojë për dikë të tillë në jetën time.”

Çifti, i cili u fejua në tetor, u martuan në Las Vegas pas ndarjes së çmimeve Grammy në një dasmë të improvizuar në kishë të drejtuar nga një imitues i Elvis Presley-t.

Megjithëse të dy nuk kishin një licencë martese, Kardashian tha se çifti ishte plotësisht i gatshëm të thoshte zyrtarisht “Unë po”.

“Nuk quhet martesë e rreme’!” u shpreh ajo në Jimmy Kimmel Live të mërkurën. “Nuk kishim asnjë mundësi për të marrë një licencë martese në atë orë… Ne pyetëm pesë herë. “Çfarë duhet të bëjmë për ta bërë këtë?” Ishte ora 2 e mëngjesit dhe ata thanë: “Hapet në orën 8”.

Pasi Kimmel u përpoq të konfirmonte se ajo dëshironte të martohej “me të vërtetë”, por nuk mundi, themeluesja i Poosh u përgjigj: “Ne thjesht e bëmë gjithsesi. Kjo është ajo që ndjemë.

Ndërkohë, Travis tha për Billboard se pas më shumë se 20 vitesh në industrinë e muzikës, ai më në fund po mëson se si të lirohet dhe të marrë kohë nga puna për t’u fokusuar në atë që ka më shumë rëndësi, duke përfshirë familjen e tij.
Rokeri, i cili është baba i djalit të Landon, 18, vajzës Alabama, 16 vjeç dhe ish-njerkës Atiana, 23 vjeç, lançoi labelin e tij, DTA Records, në vitin 2019.

“Unë isha [një herë] një person i keq i cili luante në një grup punk-rock të quajtur Feeble, kështu që të kthehesha [në Laguna Beach] në vitin 2022 me të fejuarën time dhe të kaloja vetëm një ditë në plazh… Nuk mund të them se si është e mrekullueshme”, rrëfeu ai. “Ndjehem sikur po mësoj se si ta strukturoj kohën time, duke u përpjekur të punoj aq sa ndihem rehat dhe të ndihem sikur fitoj ditë pushimi dhe pushime, të cilat nuk i kam marrë kurrë deri në vitin e kaluar”./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.