• |
ide | kryesore

Ironia therëse e Gaz Bardhit me fotot e Berishës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gazment Bardhi ironizoi fort ndryshimet e reja brenda selisë blu.

Floriana Garo njoftoi sot se zyra e kryetarit do të përdoret për mbledhjet e Komisionit të Rithemelimit, deri në zgjedhjen e drejtuesit të ri të partisë. Po ashtu edhe Sali Berisha u fotografua në zyrën e tij të re.


Lexo më tej: 

Foto/Berisha futet dhe me zyrë në PD 

(VIDEO) Berisha rrëzohet në shkallët e PD-së 

Bardhi në një postim në rrjetet sociale, shkruan se ndërkohë që SHBA ka pranuar masakrën e 25 Prillit, opozita është e zënë me karriget dhe nuk ka kohë të reagojë. Sipas tij, Edi Rama tani ndihet i tmerruar dhe ka kuptuar që po i vjen fundi.

“Lajme nga “opozita” e vertetë: Ndërkohë SHBA ka pranuar masakrën zgjedhore të 25 Prillit, blerjen e votova nga krimi i organizuar për llogari të Edi Ramës, “opozita” e vërtetë është e zënë me karriget dhe nuk ka kohë të reagojë.

Pas fotove të shumta në zyrat e PD, vendosjes së karrigeve dhe pozicionit të ri të tavolinave në zyrën e Kryetarit, Edi Rama ndjehet i tmerruar se ka kuptuar që po i vjen fundi. 😂😂”, shkruan Bardhi.

13 Comments

 1. O Gazbardh, po iu desh 1 vit plot Departamentit te Leshtit qe te denonte “masakren” e 25 prillit???

  Hahhahahahahahahahahahahah u dhine duke qesh departmentsit, ambasadorsit dhe qevritsit, o kar me kollare!

  1. Lapsi me ketetitull, ironia therese , ia arriti qellimit . Ja edhe nje here po komentoj edhe pse kisha bere be mos te merresha me kurvicka lulishtesh si bardharja

   Bardharja eshte ne te njejten linje si me pare . Nuk ja vlen te ndyesh me.gazbardharen e shqyer.

   I shpifur fare

  2. Eja ne Kanada o Gas, esht kazani qe mbledh gjith ata qe ja bejne hyzmetin sumes nga te kater anet e botes biles te nderojne dhe respektojne me shume kur je anormal. Eja Gas ejaaaa

 2. Oooo gazke
  Po rri o kembetheker…
  Po rri o te marrte mortja o legen…
  Akoma nuk e kenaqe torrlen e shqepure me axhenden e me llozin e rameshurres se degjeneruare????
  Ptuuu gonorre.

 3. Amerika do dergoje marinsat qe te heqin Edvin Ramen dhe te bejne kryeminister
  G Bardhin.Lulin do e bejme President.
  Ka per te gjithe
  Aferim

 4. Gaz kurvi spo ben asgje tjeter vecse dizinformimin e rradhes Duke thene te paverteta dhe duke mashtruar opinionin, keqinterpretuar faktet ne thelb ne funksion te manipulimit dhe tymnajes. Njesoj sic ben shefi i tij rama. Ne fakt te gjitha statuset, fjalet, theniet fjalet, deklarata e tjerea dalin nga e njejta dore e fuges , i cili orkestron public relation operation per llogari te ramapjelles.

  Asgje e re nga gaz kurvi. Sherbimin e rradhes per ramen

  1. Papi. Papi Asgje e te nga kampi lëpirësve dhe djajve ne pd këta di vazhdojne ti bien daulles të dirigjuar nga luli dhe bishtat e tij Keli e gazi por çtë mbjellin do korrin. thotë:

   Papi

 5. Kur ne shanim Gazin tuaj se ishte dylber. Ju e mbronit me fanatizem, dhe thoshit. Gazi eshte burr dhe gango.
  Tani po hani ato qe keni dhjer.
  Po me sa duket, nga ai krah qenkan te gjith dylbera. Kot nuk i doli dhe nami Pederrat.

 6. Kur u zgjodh kryetar e grupit te rithemelimit Doktor non grata? Hahahaaaaa ja futi Belindit? Ky i fundit ishte duke pare enderra sikur u be kryetar. Ik o koke l… se Berisha te perdore kur ka nevoje dhe me vone te q… kalin do shkoshe ku kane shkuar shume te tjere para teje.

 7. Ueeee, e paske felliq fare. Ik mer bythqim muti. Jo po do e rrezoni Ramen ju te deleguarit e tij ne PD, qe keni ngel nje treshe bythqirash, Brava, ti dhe Alibeu.

  Nga treshja juaj njehre Ramazani dhihet ne breke. O kar me syze, shife plakun te beje ate pune qe se bet ju kurvat e reja ne moshe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.