• |
ide | kryesore

(VIDEO) Berisha rrëzohet në shkallët e PD-së

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Një incident i ka ndodhur këtë të mërkurë Sali Berishës.

Teksa po futej në zyrën e tij të re në selinë e PD-së, gjatë ngjitjes së shkallëve Berisha është rrëzuar.


Më pas ish-kreu demokrat është ngritur qetësisht vet, ndërsa sikurse duket në pamje nuk është lënduar.

Më herët drejtoresha e Komunikimit të Komisionit të Rithemelimit, Floriana Garo ndau foto nga zyra e re e ish-kryeministrit.

Lexo më tej: Foto/Berisha futet dhe me zyrë në PD 

8 Comments

  1. Osht cuni i ri, dhe i ngjit shkallet nga 3. Kur i zbret nga 6.
    Lene masanej, kur ben not.
    Kampion Kampion.

  2. se pari ky nuk eshte asnjefare lajmi sepse eshte dicke qe mund ti ndodhe cdokujt, se dyti eshte vetem nje luge corbe e kazanit mediatik shqiptar qe se han as qente!

  3. propozoj qe autorit te ketij shkrimi ti jepet nje cmim i merituar dhe mundesisht te dergohet me detyre ne ukraine.

  4. u dërguan të drejtojnë fabrikat e ndërmarrjes ushqimore dhe pas pak kohësh nuk kishte më as fabrikë qumështi, as fabrikë mielli, as fabrikë vere; u dërguan të drejtojnë uzinën e telave dhe ,pavarësisht se kishte drejtues që donin të bënin ndryshimin e duhur, politika shkatrroi gjithçka. Instituti i Misrit dhe Orizit, që prodhonte farë të cilësisë së lartë , tani nuk ekziston. Në vendin e tij janë disa firma seksere, në qark të mbyllur, që sjellin atë farë misri që nuk i duhet askujt gjë; nuk e di nëse mbillet më oriz në Shqipëri; u mbyll instituti i Zooteknikës, më i shkëlqyeri në Shqipëri dhe kuajt e famshëm u vodhën militantisht. Vreshtat e mëdha të Shtojit u dëgjën, varietet e njohura të rushit humbën, mundi i shkencëtarit Todo Gjermani shkoi në tym e flakë. Në pak kohë, zona industriale e qytetit, ku ishin 45 mijë punëtorë , u shkretua, asgj nuk mbeti, veç zallit të bardhë dhe mureve të rrënuara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.