• |
ide | kryesore

Era e fortë në Lezhë, disa fshatra pa energji elektrike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Erërat e forta në natën e Pashkëve ka lënë disa zona të Lezhës pa energji elektrike.


Burime bëjnë me dije se pa energji kanë mbetur fshatrat Zejmen, Shënkoll e Balldre.


Ndërsa në qytet kanë mbetur pa drita lagjia Kurra, lagjia e spitalit, Ishull Lezhë dhe Shëngjini.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.