• |
ide | kryesore

Zgjidhet kryetari i PD dega 13 në Tiranë dhe në Cërrik

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që është mbyllur procesi zgjedhor për zgjedhjet e PD dega 13 Tiranë.


Pas numërimit të fletëve të votimit, Kryetar i PD dega 13 Tiranë u shpall Arsen Kujtim Valisi me 61% të votave.


Gjithashtu PD-ja njofton se është mbyllur procesi zgjedhor edhe për zgjedhjet e PD dega Cërrik. Pas numërimit të fletëve të votimit, Kryetare e PD dega Cërrik u shpall Nadire Aqif Asllani e cila fitoi me 78% të votave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *