• |
ide | kryesore

Kim K reagon ndaj kritikave të aktores për prezantimin në SNL

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian,ka reaguar ndaj një postimi nga aktorja Debra Messing që kritikonte prezantimin e saj në Saturday Night Live.

Në shtator, pak pasi u njoftua për paraqitjen e Kardashian në SNL, Messing shkroi në Twitter: “Pse Kim Kardashian? Dua të them, e di që ajo është një ikonë kulturore, por SNL ka mikpritës, në përgjithësi, të cilët janë interpretues që janë atje për të promovuar një film, TV. emisioni ose publikimi i albumit. A po më mungon diçka?”


Gjatë episodit, Kardashian ka reaguar duke thënë: “Një vajzë nga Will & Grace doli dhe tha se nuk e ka idenë pse do të zgjidhesha unë si prezantuese, por pse të intereson?”Unë nuk komentoj për të përmbysur njerëzit, veçanërisht një femër tjetër”, shtoi ajo.

Kardashian bëri debutimin e saj si prezantuese në SNL më 9 tetor 2021, së bashku me Halsey, e cila shërbeu si e ftuara muzikore e mbrëmjes.Ajo foli për  familjen Kardashian-Jenner në monologun e saj dhe luajti në një sërë skicash, duke përfshirë një me të dashurin tani Pete Davidson, ku dyshja portretizonin çiftin e Disney Jasmin dhe Aladdin.  Episodi i Kom mori vlerësimin më të lartë të sezonit deri më taniraportoi The Wrap.

Ndërsa , postimi i Debra në Twitter u prit me kritika, duke e shtyrë aktoren të jepte një shpjegim gjatë një paraqitjeje në Tamron Hall Show.

“Epo, nuk kisha ndërmend ta ofendoja, dhe nëse dikush e mori në këtë mënyrë, kërkoj falje”, tha ajo pas transmetimit të episodit SNL të Kardashian. “Ky nuk ka qenë kurrë qëllimi im.”

Duke pranuar se themeluesja e Skims është një “fenomen”, Messing vazhdoi: “Dua të them, ajo është një ikonë kulturore. Unë jam dikush që u rrit me SNL. Më pëlqen komedia dhe ata kanë pasur, për dekada, këtë lloj formule.”Dhe vura re se ata ndryshuan formulën, dhe thashë: “Oh, a ka ajo ndonjë shfaqje të re televizive? A do të dalë një libër? A është ajo në një film?” Dhe ajo nuk kishte asgjë. Në fakt, emisioni i saj televiziv sapo kishte përfunduar. Kështu që unë thjesht isha konfuze”, përfundoj ajo./Lapsi.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.