• |
ide | kryesore

Grabiti Postën Shqiptare në Kamëz, arrestohet autori

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Është kapur autori i grabitjes së Postës Shqiptare në Kamëz. Ai quhet Elis Suci.


Ngjarja ndodhi para 2 ditësh ku Suçi me kapuç dhe me pistoletë lodër, është futur në postë dhe i ka marrë sportelistes rreth 1 milion lekë të vjetra.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *