• |
ide | kryesore

Operacion anti-drogë në Korçë, 25 të arrestuar

Lajme, Të fundit

Policia e Korçës ka zhvilluar një operacion blic në qytet. Mësohet se janë rreth 25 të arrestuar, të akuzuar për drogë.


Ata thuhet se kanë qenë në vëzhgim prej rreth 5 muajsh nga uniformat blu. Kaq dihet deri më tani dhe pritet që policia të dalë me një komunikim zyrtar, ku do të sqarojë dhe më shumë detaje në lidhje me këtë operacion.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.