• |
ide | kryesore

Digjet plotësisht makina në rrugën e Arbrit, shkak nxehja e motorit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë tip “ Volkswagen Pasat” është djegur plotësisht në rrugën e Arbrit. Mendohet se shkaku ka qenë nxehja e motorit të makinës.


Nga djegia nuk janë shënuar të lënduar në njerëz. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e situatës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.