• |
ide | kryesore

Monika Kryemadhi reagon pas MEME-ve për pamjen e saj

-Instant, Arkiva, Pikante

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka bërë sot një reagim në lidhje me MEME-t e publikuara në rrjetet sociale që ironizonin look-un e saj.

Në një postim në Instagram, Kryemadhi iu përgjigj “Brrylli Broadëay” duke shkruar: “Nuk thoni që shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, se nga jashtë i fut një cover me ngjyra dhe shpëton”. ©LAPSI.al


Monika Kryemadhi reagon ndaj memeve për look-un e saj: Nuk thoni shyqyr
May be an image of 3 people and text that says 'ATA KANE SHARONE KANESHARONESTONE STONE BROADWAY N NE KEMI NÉKEMIMAMIMONEN MAMI MONEN' May be an image of 2 people and text that says 'IPHONE 3 Brryli BROADWAY 나무 IPHONE 13 PRO MAX' May be an image of 4 people and text May be an image of 2 people and text May be an image of 4 people, people standing and text May be an image of 2 people and text that says 'Û MALUKATET Corporate needs you to find the differences between this picture and this picture. They're the same picture.'

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu