• |
ide | kryesore

(VIDEO) Xhelal Mziu spiunon Berishën në Kuvend

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Ndërsa kryeministri Rama po mbante një fjalë tallëse ndaj Sali Berishës në foltoren e Kuvendit, ky i fundit me një qeshje ironike në buzë ishte i përqëndruar në telefonin e tij.


Berisha po e mbante telefonin në një pozicion që të ndez ndjenjën e kureshtjes. “Çfarë po shikon doktorri?”, “Me kë po flet doktorri?”, do të ishin disa nga pyetjet që do kuriozonin gjithëkënd.


Dhe pikërisht këto pyetje duket se po e mundonin sot Xhelal Mziun, i cili u fiksua nga kamerat e Kuvendit duke rënë kryekëput në grackën e kureshtjes.

Në vend të shihte drejtpërdrejtë Ramën, Xhelali hodhi sytë tinëzarisht mbi supet e Berishës. ©Lapsi.al 


11 Comments

 1. Lapsit i pasken ikur dritat kur gangsteri plak shtyu ne menyre te turpshem z. Alibeaj. Asnje germe per kete turp nuk shkruajturi portali i blere.

  1. duhet ti qinte motren alibeut o shkerllate me pseudonim bytha jote kari im ( demokrat)
   Demokrati
   21/04/2022 te 15:53

 2. Një tjetër episod u shënua mes deputetit Xhelal Mziu dhe Sali Berishës.

  Teksa Berisha shkruante në celular, Xhelal Mziu nuk e ka humbur mundësinë për të “spiunuar” ish-kryeministrin se çfarë po shkruan.Cez-dia filloje hetimi i plote i dosjes kriminale salih-ilir

 3. nuk ka serish asnje transparence per listat e anetaresi se PDSH; 5) kandidatet nuk jane pyetur per perberjen e Komisionit, sipas parimit te shokut Stalin “populli voton, votat i numerojme ne”; 6) zgjedhjet po mbahen nderkohe qe PD eshte e percare me keq se 1 vit me pare!

  E vetmja gje qe ndryshon nga zgjedhjet e vjedhura ne 13 qershor me keto te 22 majit eshte se po kalojme nga “Lul Brava” tek “Doktor Dryni”!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.