• |
ide | kryesore

Zbulohet emri i vajzës së Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

-Instant, F1, Paparazzi

Së fundmi është zbuluar emri i vajzës së Nick Jonas dhe Priyanka Chopra.


Sipas një çertifikate lindjeje të marrë nga TMZ, dyshja e ka quajtur vajzën e tyre,Malti Marie.Fëmija e cila lindi përmes një gruaje surrogate – mbërriti pak pas orës 20:00. më 15 janar në një spital në San Diego, Kaliforni.Malti është me origjinë sanskrite, indiane dhe do të thotë “lule aromatike” ose “dritë hëne”.


Jonas, 29 vjeç dhe Chopra, 39, njoftuan lajmin emocionues të ardhjes së foshnjës së tyre në janar.

“Jemi shumë të lumtur të konfirmojmë se kemi mirëpritur një fëmijë përmes një surrogate”, thuhej në një deklaratë të përbashkët të shpërndarë në Instagram.“Ne kërkojmë  privatësi gjatë kësaj kohe të veçantë ndërsa fokusohemi te familja jonë. Shumë faleminderit.”

Vogëlushja e tyre erdhi vetëm një javë pasi aktorja shprehu dëshirën e saj për të pasur fëmijë në një intervistë për Vanity Fair.

“Me shpresën në Zot.” tha Priyanka. “Ata janë një pjesë e madhe e dëshirës sonë për të ardhmen.”

Cifti u martu në vitin 2018 gjatë një ceremonie tre-ditore në Indi. Më shumë se 250 nga miqtë e tyre më të ngushtë dhe familjarët, përfshirë kryeministrin indian Narendra Modi, morën pjesë në dasmë./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *