• |
ide | kryesore

Moti i keq, Porti i Vlorës ndërpret lundrimet për dy ditë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kapitaneria e Portit Vlorë ka njoftuar se për shkak të motit të keq dhe detit me dallgë është ndaluar dhënia e leje-nisjes për të gjitha mjetet e vogla lundruese, anijeve të peshkimit etj për dy ditë 22 dhe 23 prill.


Njoftim për përkeqësim e kushteve hidrometeorologjike datë 22-23.04.2022.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.