• |
ide | kryesore

6 Comments

  1. Në çdo derë që po troket e gjen të mbyllur. Dhe më keq akoma. Po merr paralajmërime që e vetmja gjë që ata presin si lajm nga Sali Berisha, është lajmi se ai “më në fund pagoi” për minimin e demokracisë dhe përfshirjen në korrupsionin domethënës familjarisht.

  2. Kemi nje shprehje ne nga katundi yne “Stambolli digjet e kurva ( Berishistet) krihen! O idjoter me arkivolin politik te berishes ne duar nuk keni ku te shkoni! Vetem te vorezat ku presin!

  3. Sufllaqexhinjt mbasi te hani sufllaqen zahmet e keni me i rruaj kra..hun demokrateve me gjithe shoket e mences.
    Pastaj prisni kur te vijn marinsat me ju trokit ke shpia per tju bere punet e shtepise,suksese ne jete

  4. Arjan Hoxha është zgjedhur disa ditë më parë kryetar i degës së PD në këtë bashki me 788 vota, ndërkohë që kishte përballë tre kandidatë të tjerë.

    Hoxha, ish-Shef i Sektorit të Krimit Ekonomiko-Financuar në pushtetin e Sali Berishës, me vartësi direkte nga Agron Kuliçaj. Ai është një besnik i Berishës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.