• |
ide | kryesore

Nicolas Cage zbulon gjininë e fëmijës së tretë

-Instant, F1, Paparazzi

Nicolas Cage ka zbuluar së fundmi gjininë e fëmijës së tij me Riko Shibata.


Gjatë paraqitjes së tij të ardhshme në The Kelly Clarkson Show,  Nicolas tregoi se dyshja janë në pritje të një vajze.


“Unë do të kem një vajzë të vogël,” ndau aktori në klipin, të publikuar më 21 prill. Dhe siç shpjegoi ai, për shkak të dashurisë së tij për një hit të veçantë nga Beatles – i cili u shkrua nga John Lennon – emri që ata kanë zgjedhur për fëmijën e tyre ka një lidhje të veçantë.

“Emri i saj, për shkak të ‘Across the Universe’, do të jetë Lennon Augie-Augie për babain tim. “Do ta quaj Lenny shkurt.” Po si ndihet aktori që do të bëhet sërish baba? “Jam i emocionuar”, shtoi ai. “Do të jetë aventura më e madhe e jetës sime.”

Përveç vajzës, Cage tashmë është baba i dy djemve: Weston Coppola Cage, 31 vjeç, nga lidhja e tij me aktoren Christina Fulton dhe Kal-El Coppola Cage, 16 vjeç, të cilin e ndan me ish-gruan e tij Alice Kim. .

Aktori  u njoh për herë të parë me Riko përmes miqve të përbashkët, të cilët i prezantuan në Shiga, Japoni ku ai po xhironte “Prisoners of the Ghostland”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *