• |
ide | kryesore

Vajza e aktorit të njohur,kundër Amber Heard: Është një person i tmerrshëm

-Instant, F1, Paparazzi

Vajza e aktorit, Alec Baldwin, Ireland  ka reaguar së fundmi ndaj gjyqit të Johnny Depp dhe Amber Heard.


Përmes rrjetit social,Instagram, Ireland shprehu publikisht mbështetjen e saj për Depp dhe shpërtheu ndaj Heard duke e quajtur të tmerrshme”.


“Unë njoh gra që janë të tilla. Ato janë manipuluese dhe të ftohta dhe përdorin gjininë e tyre për të luajtur viktimë dhe për ta kthyer botën kundër burrit, sepse ne jetojmë në një shoqëri ku është mirë të thuash se burrat janë më të këqijtë.  shkroi Ireland në Instagram Story mbi postimin e dikujt tjetër në lidhje me gjyqin e aktorve.

Modelja argumentoi se “burrat gjithashtu mund të përjetojnë abuzim” dhe vazhdoi ta quante Heard një “katastrofë absolute të një qenie njerëzore”.

“Amber Heard është një person i tmerrshëm dhe shpresoj që Johnny të marrë reputacionin dhe jetën e tij. Dhe shpresoj që ai të jetë si në 5 filmat e Pirates”,përfundoi Baldwin.

Depp po padit Heard për 50 milionë dollarë për një artikull që ajo shkroi për The Washington Post duke pretenduar se ishte viktimë e abuzimit në familje. Heard nuk e identifikoi kurrë aktorin  drejtpërdrejt, por avokatët e aktorit të “Pirates of the Caribbean” thonë se akuzat e saj kanë ndikuar negativisht në karrierën dhe marrëdhënien e Depp me familjen e tij./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *