• |
ide | kryesore

Rihanna dhe ASAP Rocky shihen në publik pas arrestimit të reperit

-Instant, F1, Paparazzi

Rihanna dhe A$AP Rocky janë parë së bashku për herë të parë që nga arrestimi i tij.


Cifti u fotografua nga paparacët  në restorantin e famshëm Giorgio Baldi në Santa Monica, Kaliforni .Sipas një burimi, ata bashkë me familjen dhe miqtë e tyre po  festonin një darkë, baby shower.


Dalja shënoi herën e parë që të dy u fotografuan së bashku që kur Rocky pagoi garancinë prej 550,000 dollarësh pasi u arrestua për sulm me  armë , në lidhje me një incident të 6 nëntorit 2021.

Sipas policisë, një debat  mes “dy të njohurve” u përshkallëzua dhe rezultoi  që i dyshuari qëlloi me pistoletë në drejtim të viktimës.I dyshuari, i cili më vonë  u identifikua si reperi u largua nga vendi i ngjarjes bashkë me dy burra të tjerë.TMZ gjithashtu raportoi se policia ekzekutoi një urdhër kontrolli në shtëpinë e Rocky në Kaliforni,dhe u larguar me një kuti me prova të mundshme./Lapsi.al

https://pagesix.com/wp-content/uploads/sites/3/2022/04/rihanna-asap-rocky-004.jpg


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *