• |
ide | kryesore

Zgjedhjet në Shkodër/ Tërhiqen nga gara për kryetar dege të PD pesë kandidatë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme Komisioni i Rithemelimit po zhvillon zgjedhjet në Shkodër për kryetarin e ri të degës

5 nga 9 kandidatët janë tërhequr nga gara Arsyet nuk dihen ende


Ata janë Ted Kopliku, Ardit Qylybyli, Arian Peraj, Ergys Ivziku dhe Emiljano Çekini.

Ndërkohë kandidatët për të cilët votohet sot janë Arben Lushaj, Gjenarin Kapçari, Vildana Gushta, Elvis Deda.

6 Comments

 1. Berisha merr mbështetjen e Kujtim Gjuzit: Ti s’je i vdekur e as kufomë, na ke në krah ne konservatorëve baca Sali

 2. Po ca beni sikur po rinovoni partin, qe ka ngordhur. Pse talleni me njerzit.
  Dicka qe ka ngordh nuk mund ta ringjallesh, me taktika komuniste.

  1. PO pra, skemi nevoje per PD, se kemi Partine e Punes me shokun Edver Rama ne krie. O na rrofsh bolet na rrofsh!

   1. Fitore! Perpara! Shkodra djepi i kultures, dhe lokomotiva e fitoreve te se djathtes do prije si perhere ndryshimin e madh ne te gjithe Shqiperine. FITORE!

    1. Sali Berisha, hapur nuk është me Moskën, por hapur është kundër SHBA, gjersa ka inicuar edhe një “referendum online” ndaj zyrtares më të lartë të SHBA në Shqipëri.

     Peticioni online, në thelb është një mekanizëm i pabesueshëm e i manipulueshëm,shkodra sot djepi i shpellkareve te salihut

 3. Kush je ti more kelysh karakurve,grushkerdhyer,moterqire,na cave karin me kto komente copy-paste. Te shkerdhefte Afrika zeze robt ku ti kesh,por kuptohet qe se ke problem. Vemje mavi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.