• |
ide | kryesore

Hiqen të tjera masa anti-Covid/ Çfarë ndodh me orarin e muzikës dhe klubet e natës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Të tjera lehtësime sa i përket masave anti-Covid në Shqipëri.


“Vendosi këto rekomandime. Bazuar në rekomandimin, vaksinimin me dozë të katërt mbi 15 vjeç. Heqjen e detyrimit të mbajtjes së maskave, por rekomandon mbajtjen e tyre. Lejimin e muzikës pas orës 23:00 dhe hapjen e klubeve të natës. Komiteti i ekspertëve do monitorojë situatën.” – tha Rakacolli.10 Comments

  1. O zot, kur do merret vendimi per heqjen nga ekranet te kesaj shtriges se Borebardhes.
    Na tmeroi kalamajte!

  2. Po e mbani nen kontrroll situaten dhe besoj qe gjendja do jete permiresuar perderisa jane bere kto lirime te masave

  3. Tani ishte koha e duhur per ti hequr masat . Do kemi me shume liri por edhe qe i keni mbajtur deri tani per te miren tone ka qene .

  4. Perderisa e keni pare te arsyeshme ti hiqni masat e vendosura per covidin do te thote qe gjendja esht permiresuar shume.

  5. Shyqyr u hapen klubet pas ores 11. Kena koh pa dal si rob dilshim der n10 e gjys e mrapa tu fjet gjum me pulat

  6. Vendim shume i mire pasi dhe rinia ka nevoj te dale te argetohet por edhe masat qe ishin vend gjithashtu ishin ne te mire te vendit tone

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *