• |
ide | kryesore

Merr zjarr shtëpia në Gjirokastër

-Instant, Arkiva, Lajme

Zjarri ka përfshirë një banesë në katin e parë të një pallati në lagjen nr.18 në Gjirokastër. Mësohet se shkak i zjarrit është energjia elektrike, ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe zjarrfikësja. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.