• |
ide | kryesore

Rama shtron iftar për ambasadorët, gazetarët dhe kryetarët e bashkive

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka shtruar këtë të martë një darkë për iftar,  ritual i zakonshëm përgjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Mbrëmjen e sotme ata që darkojnë me kreun e qeverisë janë deputetë, diplomatë, gazetarë kryebashkiakë etj. 


Në vitet e kaluara zakonisht në darka të këtij formati kryeministri është shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama, e cila është e pranishme edhe mbrëmjen e sotme. ©Lapsi.al20 Comments

      1. Ku ka Zot ku monster . Per kete katran , Zot eshte paraja dhe pushteti .Mekatet e ketij zhulsi nuk ja lane i gjithe uji i oqeaneve .

  1. Ca kuptimi ka nje darke e tille me persona te tille?! Apo degradimi i pushtetit i sjell keto. Ku jane patronazhistet e pallatit te kongreseve?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *