• |
ide | kryesore

Çifti shqiptar vritet me thikë në apartamentin e tyre në Francë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një çift shqiptar është gjetur i vdekur në ndërtesën ku jetonte në Epinal të Francës, mëngjesin e së martës. Disa media franceze lokale duke cituar burime nga policia shkruajnë se burri dhe gruaja nga Kosova janë gjetur të vrarë me thikë. Trupat e pajetë janë gjetur nga fëmijët në banjon e apartamentit. Janë ende të paqarta shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së çiftit. Prokurori francez Frédéric Nahon konfirmoi se hetimet vijojnë.

Sipas France Bleu Sud Lorraine, 4 nga 7 fëmijët kanë qenë atje kur policia kishte mbërritur dhe gjetur trupat e pajetë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.