• |
ide | kryesore

Nuredin Dumani merr statusin e të penduarit të drejtësisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Kërkesa e çuditshme Nuredin Dumanit: Më sillni në burg pastorin francez

Nuredin Dumani merr statusin e të penduarit të drejtësisë.


Krahas akuzave për vrasjen e vëllezërve Viktor e Besmir Haxhia si dhe miqve të tyre Anxhelo Avdia e Dorian Shkoza, SPAK po e heton Nuredin Dumanin edhe për 5 vrasje të tjera.


Dumani dyshohet se në bashkëpunim me ish-mikun e tij Talo Çela ka ekzekutuar Endrit Alibej, xhaxhain e tij Arben Dylgjeri dhe një shtetas turk.

/vijon…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *