• |
ide | kryesore

Presidenti dhe Asambleja, nis mbledhja e Kryesisë së PS-së

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
rama

Partia Socialiste ka thirrur mbledhjen e Kryesisë në orën 18:00 të ditës së mërkurë, ku do të marrë disa vendime të rëndësishme.


Kryeministri Edi Rama, njëherësh kreu i PS-së, ka disa minuta që ka mbërritur në selinë rozë.


Pritet të merren disa vendime të rëndësishme, siç janë caktimi i datës se kur do të mblidhet Asambleja për të vënë në zbatim vendimet e Kongresit, si dhe do të diskutohet çështja e zgjedhjes së Presidentit të Republikës.


11 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.