• |
ide | kryesore

Mamaja e Justin Bieber mbështet publikisht Hailey: Je e guximshme

-Instant, Paparazzi, Slider

Mamaja e Justin Bieber ka reaguar së fundmi ndaj videos së Hailey për gjendjen e saj shëndetësore.


Pattie Mallette ripostoi videon e fundit tësaj në YouTube, në të cilën modelja zbuloi se së fundmi ajo iu nënshtrua një ndërhyrjeje në zemër pasi pësoi një mini-infarkt në mars.


“Mirënjohëse qëpo shërohesh.Zoti është i mirë . ,” shkroi Pattie. “Faleminderit që ndave historinë tënde. Sa guximtare. Të dua shumë”.

Në mars, Hailey ndau në Instagram se  kishte përjetuar “simptoma të ngjashme me goditjen në tru” teksa hante mëngjes me Justin dhe më vonë u trajtua për “një mpiksje gjaku”. Në video, ajo tregoi se si ndodhi “momenti më i frikshëm” i jetës së saj.

“Unë isha ulur në mëngjes me burrin tim, duke biseduar ,” tha Bieber. “Ne ishim në mes të bisedës dhe krejt papritur, ndjeva këtë ndjesi vërtet të çuditshme që më kaloi nga krahu deri në majë të gishtave, dhe më bëri majat e gishtave të mi të ndjeheshin vërtet të mpirë dhe të çuditshëm. .”

Ajo vazhdoi, “Unë nuk mund të flisja. Ana e djathtë e fytyrës sime filloi të më varej. Nuk mund të nxirrja një fjali. Hailey vuri në dukje se simptomat e saj filluan të zvogëlohen me kalimin e kohës dhe se nuk kishte simptoma pas mbërritjes në Qendrën Mjekësore Eisenhower në Rancho Mirage, Kaliforni.

Pasi iu nënshtrua skanimeve të shumta,ajo  zbuloi se kishte pësuar një atak kalimtar ishemik (TIA), ose mini-goditje.Testimi i mëtejshëm zbuloi se kishte gjithashtu një vrimë në zemrën e saj.

Që nga frika shëndetësore, modelja zbuloi se i është nënshtruar një operacioni për të riparuar vrimën në zemrën e saj, e cila kaloi “pa probleme”.

“Po shërohem shumë mirë shumë shpejt. Ndihem mirë.Ndihem shumë e lehtësuar që ishim në gjendje të kuptonim gjithçka, që mundëm ta mbyllnim atë, që do të jem në gjendje të kaloj nga kjo situatë vërtet e frikshme dhe thjesht të jetoj jetën time.”/Lapsi.al

Pattie Mallette, Hailey Bieber, Insta Story

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.