• |
ide | kryesore

Ozzy Osbourne infektohet me Covid-19

-Instant, F1, Paparazzi

Sharon Osbourne  zbuloi se së  fundmi se bashkëshorti Ozzy Osbourne është  infektuar me COVID-19 në mes të një sërë çështjesh serioze shëndetësore.

“Kam folur me të dhe ai është mirë. Jam shumë e shqetësuar për Ozzy-n tani”, tha ajo të enjten në emisionin e saj të ri “The Talk UK”.


“Kemi kaluar dy vite pa u infektuar me COVID dhe qe fati i Ozzy-t që do ta merrte tani.”

“Familja ime është jeta ime”, vazhdoi Sharon. “Nuk mund ta besoj fatin tim. Më mungon shfaqja dhe kam qenë atje vetëm tre ditë.”

Ajo u zotua të rikthehet në transmetim javën e ardhshme, pasi të ngrejë “burrin e saj përsëri në këmbë”.

Në janar 2020, Ozzy zbuloi se ishte diagnostikuar me sëmundjen e Parkinsonit. Ai gjithashtu ka patur probleme të lëvizshmërisë pas një operacioni të fundit të shpinës dhe qafës.

Megjithatë, betejat e tij shëndetësore janë shtuar edhe më tej vitet e fundit, pasi u përball me gripin, pneumoninë./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.