• |
ide | kryesore

VIDEO/ Si autobusi i Unazës mori poshtë vetes makinën në Lanë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Janë publikuar të tjera pamje nga aksidenti i rëndë që ndodhi në mes të Tiranës ku një autobus i linjës së gjelbër të Unazës goditi një automjet dhe më pas përfunduan të dy në lumin Lanë.


Nga burime paraprake të policisë së Tiranës dyshohet se autobusi ka marrë superxhiro dhe ka goditur automjetin ku udhëtonin 3 persona.


Mësohet se të plagosur në spital kanë shkuar pasagjerët e automjetit. Siç duket nga pamjet makina ka përfunduar poshtë autobusit. Me lëndime të lehta janë edhe shoferi dhe 2 pasagjerë të tij. ©LAPSI.al


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *