• |
ide | kryesore

Ish-shefi i kabinetit në PD merr pjesë në Kuvendin Kombëtar të thirrur nga Berisha

-Instant, Lajme, Të fundit

Ish-shefi i kabinetit të ish-kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, Dorian Teliti është shfaqur sot në Pallatin e Kongreseve për të marrë pjesë në Kuvendin Kombëtar të PD.


Në zgjedhjet e 6 Marsit për kryetar bashkie, Teliti ishte në kampin e Bashës dhe drejtonte grupin e punës në Vlorë.


Teliti

Pjesëmarrës në Kuvendin e sotëm do të jenë një sërë emrash të rikthyer si Rudina Hajdari, Jozefina Topalli apo dhe Myslim Murrizi.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.