• |
ide | kryesore

U kap duke parë video porno në parlament, dorëhiqet deputeti britanik

-Instant, Lajme, Planet

Deputeti britanik, Neil Parish ka dhënë dorëheqjen pasi pranoi se kishte parë pornografi në Dhomën e Komunave. Parish tha se ai ka parë materiale për të rritur dy herë në parlament, duke pretenduar se hera e parë ishte aksidentale pasi shikonte traktorët në internet, por se e dyta ishte “një moment çmendurie”. 


Fermeri 65-vjeçar fillimisht ishte zotuar të vazhdonte si deputet për Tiverton dhe Honiton, por më pas tha se do të largohej pasi e kuptonte dëmin që po i shkaktonte familjes dhe zonës së tij elektorale. Skandali vjen mes akuzave për mizogjini dhe sjellje të pahijshme seksuale në Westminster. 5 Comments

  1. Uroj te mos vije si “keshilltar” i Rilindjes, se keta qe dalin nga politika ne Britani e Gjermani vijne e marrin para nga Qeveria e Kuvendi per “keshillat” qe japin…

    1. Amerikanet jane me keq se 80 perqind e deputeteve qihen ne bythe dhe 20 perqindeshi jane pedofila te Jeffrey Epstein ku benin sex me femije te vegjel te ishulli i orgjive. Femijet transportoheshin me Avionin qe ja kishin vene emrin LOLITA AIRLINES. ASnke media ne Shqiperi nuk shkruajti per kete ngjarje sepse bashkpjngori kryesor i Jeffrey Epstein ishte Bill Klinton qe budallenjte i kane ngritur Statuja dhe kane emeruar rruget me emrin e tij ne Dhqiperi dhe Kosove. Gjithe politika e perendimit eshte mbushur me politikan drogaxhinj, pederast, lesbike, pedofile dhe Satanist. Lufta lindje Perendim eshte lufta ideologjike e te mires me te keqen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.