• |
ide | kryesore

1 maji/ Nga sot Shqipëria heq çdo kufizim për futjen në kufinj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
rinasit

Duke filluar nga data 1 Maj 2022, për të gjitha udhëtimet drejt Shqipërisë, si në rrugë detare, tokësore apo ajrore, nuk kërkohet asnjë dokument spcifik në kushtet e Covid-19.


Të gjithë udhëtarët të cilët lejohen të hyjnë në territorin e Republikës së Shqipërisë, përveç respektimit të protokolleve të standardeve ndërkombëtare që kompanitë ajrore aplikojnë kudo në botë, nuk do të duhet të kenë më problem kufizimet për Covid.3 Comments

  1. Kështu mori fundi dhe “kovidi” juaj i neveritshëm, me turp! Me dy fjalë në media, sa për të larë gojën. Tani ikni me bisht ndër shalë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.