• |
ide | kryesore

Çmendet moti/ Stuhia e breshërit zbardh Tiranën (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kthen moti në Tiranë. Nga një mëngjes që nisi me diell, kryeqyteti u pushtua nga reshjet e shiut dhe më pas të breshërit.

Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë probleme në rrugë në lidhje me lëvizjen e njerëzve dhe mjeteve. Deri tani nuk kemi një informacion të saktë nëse ka dëme të shkaktuara.


1 Comment

  1. Chemtrails + HAARP

    E kan shpartallu kohën. Ngrini kokën lart dhe shihni pluhurin e bardh që hedhin në sasi të madhe … Keshtu është kur i len në dorë teknologjinë satanikeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.