• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rrahën 17-vjeçarin me levë dhe shqelma, arrestohen 3 persona

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës reagoi pas një videoje të postuar në portale, për një konflikt të ndodhur në vendin e quajtur Kthesa e Kamzës ku disa persona godasin një tjetër që qëndron i shtrirë.


Policia thotë se shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6 identifikuan, shoqëruan në komisariat dhe proceduan penalisht shtetasit: E. M., 16 vjeç, I. M., 42 vjeç, dhe A. Sh., 40 vjeç, të tre banues në Tiranë të akuzuar për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, e kryer në bashkëpunim.“Në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ditën e sotme, për motive të dobëta, janë konfliktuar me shtetasin G. N., 17 vjeç, dhe më pas e kanë goditur me grushte dhe sende të forta” – thuhet në njoftimin e policisë. LAPSI.al6 Comments

  1. Keta o Zotri i dashtur jane Talibane Turqe as kushe në kët planet nuke munde të sillet në kët menyre për veq Shqiptaret, Talibane, Turqe ,Arabet dhe Skllavet Serbet dhe Ruset me rracat e tjera Jo mes veti turpe turpe turpe 3 burra me nje kalama

 1. Kafshë.
  Kështu j’u do ripjellja e ramëbythës.
  Lëkurëtrashë që i nxirrni sytë njëritjerit.
  Bëni edhe video për të treguar kaposhllëk.
  Pikë e zezë.
  Neandertalë të pagdhëndurë.

 2. Romeo shkruan se faktet ka 6 vjet që i ka çuar në prokurori për Berishën dhe nuk ka aspak frikë të përballet me të.

  “Po o kercenues po.

  Me kercenimin tend do mjekoj majasillin sot.

  Faktet kam gjashte vjet qe t’i kam çuar ne prokurori, gjykata, media, ambasada etj,malokeria ne qytet,Kombi ne rrezik.o shpellkare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *