• |
ide | kryesore

Zbulohen detaje nga seriali i Megan Thee Stallion në Netflix

-Instant, F1, Paparazzi

Vetëm pak muaj pasi u njoftua se Megan Thee Stallion kishte nënshkruar një marrëveshje të parë me Netflix për të krijuar dhe prodhuar shfaqjet e saj, transmetuesi të enjten ndau më shumë detaje në lidhje me partneritetin.

Në një intervistë të re me Deadline, drejtuesja e komedisë së Netflix, Tracey Pakosta, zbuloi se shërbimi i transmetimit po zhvillon një serial komedi të bazuar në jetën e Meganit.


“Jemi në fazat e para të realizimit. Ajo hyri dhe prezantoi diçka të  bazuar në jetën e saj duke u rritur dhe ne u emocionuam shumë për këtë, “tha Pakosta. “Ne mendojmë se ajo është e veçantë.”

Kur shpalli marrëveshjen e parë të Netflix me Megan në dhjetor, Pakosta e quajti reperen e Houston një “forcë krijuese me shumë talente”.

“Megan është një forcë krijuese me shumë talente që ka lënë vazhdimisht gjurmën e saj në kulturë,”deklaroi drejtuesja. “Ajo gjithmonë po rritet dhe po zhvillohet si artiste, dhe ne jemi të emocionuar që ajo po krijon një shtëpi në Netflix për këtë kapitull tjetër në udhëtimin e saj.”

Reperja  gjithashtu shprehu entuziazmin e saj për marrëveshjen me transmetuesin dhe tha se mezi po i pret të gjitha.

“Unë kam pasur gjithmonë një pasion për të treguar histori krijuese dhe argëtuese, kështu që jam e emocionuar për këtë partneritet me Netflix,” tregoi Megan. “Ndërmarrja në prodhim është hapi tjetër në rrugëtimin tim si sipërmarrëse dhe mezi pres të sjell në jetë të gjitha idetë e mia./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.