• |
ide | kryesore

Lëkundje tërmeti në Itali

-Instant, Arkiva, Lajme, Planet, Të fundit

Dy tërmete kanë goditur pasditen e së hënës veriun e Italisë. Tërmetet kanë qenë të forcës 4 dhe 3.3 ballë. Epiqendra e tërmetit ka qenë 69 kilometra nga Torino. Aktualisht nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.