• |
ide | kryesore

FOTO/ Tifozi shqiptar hyn në fushën e superndeshjes Real – City

-Instant, Arkiva, Sport

Një moment interesant ndodhi në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve mes Manchester City dhe Real Madrid.

Një person me flamurin shqiptar hyri në fushë në minutën e parë të shtesave.


Nga pamjet ai u pa të shkonte drejt Karim Benzema duke e përqafuar. Më pas ai u shoqërua nga rojet e sigurisë. ©LAPSI.al

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.