• |
ide | kryesore

Amber Heard flet për fillimet e lidhjes me Johnny Depp: Ishte si një ëndërr

-Instant, F1, Paparazzi

Aktorja Amber Heard  ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me Johnny Depp ndërsa dëshmonte në gjyqin për shpifje kundër saj.


Aktorja tregoi se fillimi i lidhjes së tyre, pasi ata filmuan së bashku “The Rum Diary” të vitit 2011, “u duk si një ëndërr”.


“Ndjeva sikur ky njeri më njihte, më pa, në një mënyrë që askush tjetër nuk e kishte bërë.Kur isha pranë Johnny-t u ndjeva si personi më i bukur në botë”, shtoi Heard. “Më bëri të ndihem e rëndësishme. Më bëri të ndihem si një milion dollarë”, rrëfeu Amber.

Ajo pranoi se dyshja filluan të “takonin fshehurazi” pasi ndarja e Depp nga ish-partnerja e tij Vanessa Paradis nuk ishte ende publike në atë kohë.Depp dhe Paradis ishin së bashku për 14 vjet, nga viti 1999 deri në vitin 2012. Këngëtarja franceze ka dy fëmijë me Depp: Lily-Rose, 22 dhe Jack, 20.

Heard dëshmoi se ajo dhe aktori  ishin në lidhje gjatë krijimit të The Rum Diary. Ajo tha se ata nuk dolën hapur derisa udhëtuan nëpër botë për turneun e shtypit të filmit.

Ish-çifti do të martohej më vonë në 2015. Ata u ndanë në maj 2016, kur aktorja  kërkoi një urdhër ndalimi të dhunës në familje kundër Johnny , duke e akuzuar atë për abuzim me të. Depp po padit Heard për shpifje në lidhje me një artikulltë vitit 2018 që ajo shkroi për The Washington Post për mbijetimin e dhunës në familje, megjithëse ajo nuk e përmendi kurrë me emër në artikull. Aktori i Pirates of the Caribbean fillimisht ngriti padinë prej 50 milionë dollarësh në mars 2019./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *