• |
ide | kryesore

Gruaja gjen kocka njeriu në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një grua ka denoncuar në policinë e Vlorës se në një grumbull dheu që kishte marrë prangë shtëpisë për të kryer disa punime, ka gjetur mbetje kockore.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi, ndërsa mbetjet kockore janë të dyshuara si ato të njeriut.


Mbetjet kockore do të dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për ekzaminime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1 Comment

  1. jane kocka djemsh nenash shqiptare. qe droga dhe krimi u mori jeten. Ta gezojme Edi Ramen qe la me mijera nenash shqiptare ne zi. votojeni prape !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.