• |
ide | kryesore

Rama nxjerr Elisa Spiropalin: Nuk e njohim rezolutën e Kuvendit të PD për Presidentin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Partia Socialiste ka reaguar pas miratimit të rezolutës së Kuvendit Kombëtar të PD-së, ku mandatonte Rithemelimin, për procesin e zgjedhjes së presidentit.

Në një reagim në rrjetet sociale, Elisa Spiropali thotë se grupi parlamentar socialist nuk njeh asnjë vendim të asnjë instance që buron nga shkulmi anti-amerikan i një personazhi të listës së zezë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

“Nëse është e vërtetë që Saliu paska mbledhur një kuvend për të vendosur kusht që hyjnë në negociata për Presidentin e ri vetëm nëse pranohet kandidati i tyre, atëherë ngushëllime kuvendarëve në fjalë dhe një kujtesë nga ana jonë: Grupi Parlamentar Socialist nuk njeh asnjë vendim të asnjë instance që buron nga shkulmi anti-amerikan i një personazhi të listës së zezë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe nuk ka ndërmend të ketë asnjë kontakt me atë burim të së keqes për Shqipërinë”- shkruan Spiropali.


12 Comments

 1. U ka hyre frika thelle mavrive. Rikthimi i Doktorrit u prishi endrrat qe kishin thurrurr per zhvatjen e metejshme te shqiptareve.

 2. Futja 300 e ca! Po ç’rëndësi ka, futja një numër aty, e rrumbullakosim pastaj”, dëgjohen të thonë ata.

  Kryetar u zgjodh Edi Paloka, ndërkohë që ky process tregoi edhe njëherë tjetër, se çfarë koncepti ka Sali Berisha për zgjedhje të lira dhe të ndershme.shpellkare e maloke te pd se salihut,tani e mbrapa shooni futini nje shurre dhe pastaj te bodrumet e shqupit masturbohuni me foton spiropalit dhe karminen e zenit te salihut

  1. Po ti mer “parizien” ti e ke te celnikte unitetin ke partia jote e Punes e Rilindur. Cke qe te ha bytha me keto te tjeret dhe ke ky portal “armik” me Ripjelljen? Gjuha shkon ku dhemb dhembi- thote populli. Me duket se dhe ty ste rri bytha rehat pa ngrene noj rak “shpellari a maloku”, prandaj te kruhet bytha e futesh ketu e thua vetem dy fjale ne cdo koment.
   Marte Paulin Rama nga ditet e tua o varikars njeri!✌️

  2. Une nga jugu jam o ndyresi por nuk e shoh veriorin si armik.nese ka nje organizat terroriste ne shqiperi,eshte nga jugu dhe e ka emrin ps,ose partia komuniste dhe ajo e punes me pas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *