• |
ide | kryesore

Rihanna nxit aludimet se mund të jetë martuar me ASAP Rocky

-Instant, Paparazzi, Slider

Rihanna ka nxitur së fundmi aludimet se mund të jetë martuar me reperin ASAP Rocky.

Aludimet nisën pasi këngëtarja u shfaq në videoklipin e ri të reperit “D.M.B.”, i cili u publikua të enjten.Videoja flet për jetën e tyre së bashku, ku ajo shfaqet në krah të tij dhe ai i propozon për martesën.Në fund të klipit, një grup njerëzish mund të shihen duke hedhur petale lulesh drejt çiftit.


Në shkurt, Rihanna nxiti spekulime se ajo ishte e fejuar pasi u pa duke mbajtur një unazë diamanti në dorën e majtë teksa bënte pazar.

Kur u pyet nga gazetarët, artistja iu drejtua paparacëve në Los Anxhelos: “Kjo unazë e vjetër? Silluni sikur nuk e keni parë kurrë këtë unazë.”Dyshja u lidh në fillim të vitit 200 dhe tani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.