• |
ide | kryesore

Del VIDEO e aksidentit/ Makina merr përpara çiftin me foshnjën 3-muajshe në vijat e bardha

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dalin pamjet e aksidentit të tmerrshëm në kryeqytet ku një 39-vjeçar përplasi një çift bashkëshortësh bashkë me foshnjën 3-muajshe në karrocë.

Në pamje shihet momenti kur makina tip “G-Class” vjen me shpejtësi dhe nuk ndalon në vijat e bardha ku ndodheshin kalimtarët.


Pas përplasjes, makina pengohet nga trafik ndarëset duke shmangur edhe një tragjedi.

Autori i aksidentit, Asaj Sulejmani u arrestua më pas në një spital privat në Tiranë. Në pranga u vu edhe kushëriri i tij që ishte pasagjer në makinë.

Mësohet nga të plagosurit babai dhe foshnja janë në gjendje të mirë ndërsa më rëndë është nëna. ©LAPSI.al

11 Comments

 1. o tqifsha rracen o prinder kari po si futeni md kalu pa pare majtas as djathtas fare. semafori jeshil dhe vijat e bardha nuk u japin ndonje mbrojtje te vecante o ropqira, nese doni me vra veten vriteni po jo edhe femijen nuk meritoni me qene prinder fare o ropqira idiote.
  kurse ky rracqiri qe beri aksidentin meriton te pakten 1 vit burg dhe 20 vite pa patente.

  1. E sheh qe jane te vijat e bardha… e pe qe ndaluan 2 here para se te kalonin?

   Faji eshte totalisht i mjetit. Ka qene shume me shpejt se cduhet aty.
   piloti meriton 10 vjet burg . Kjo eshte tentavi vrasje tre here

   1. Nuk je fare per te kushtuar vemendje me kete fjalor dhe llogjike qe ke…i bie se as ne trotuar nuk duhet me ec se dhe aty mund te gjurmoje drogaxhiu me GL…o niveli 0 i inteligjences.l ( Le qe ku di ti cdo te thote inteligjence.)

  2. Po makinat tek rruga tjeter pse kan ndaluar ne ate cast? Dmth qe ka qen semafor i kuq ne ate moment per te dy rruget.

   Ktyne rracqirave te droges i duhen pre bolet e me pas me ja var ne qaf

   1. komenti im me siper ishte per ate komentin e pare, me ty Miri jam krejtesisht dakort…. por shih cfare niveli kane dhe keta qe marrin ere nga interneti dhe kane akses te komentojne.

 2. Po vareni bastardin e ndyre qe te marrin vesh se te gjithe moterqirat ecin si te shkaperdhyer ia qifsha robt e motrat

 3. Kerkoni maloket!
  Shoferi eshte me shpejtesi te madhe, kalimtaret ecin si pidhi ne dasem.
  Gjeni kush eshte fajtor!

 4. Nuk e ruan njeri ne shqiperi per jeten njerzore. Shifni se si zdromsat e rilindhes vodhen miliarda leke te unaza e re dhe nuk kane lene asnje mundesi per te kaluar kembesori nga nje ane ne tjetren. Dmth te gjithe taksat qe na merren keqprrdoren dhe investimet e bera me ato kthehen ne pasigurine tone e askush sban pergjegjesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.