• |
ide | kryesore

Tërmeti godet Kretën, mësohet forca e tij

-Instant, Lajme, Të fundit

Një tjetër tërmet i fortë ka goditur mesditën e së dielës ishullin e Kretës. Forca e tërmetit ka qenë 4.3 ballë.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.


Kujtojmë që prej disa muajsh Greqia dhe ishujt përreth kanë qenë nën goditjen e vazhdueshme të tërmeteve, por që fatmirësisht nuk kanë patur pasoja në njerëz.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.